Aeroterma Air Curtain Heater BXWSH2000E Negru
3.96/5 (92)
  • Categorie: Aeroterme
  • Brand: Black & Decker
Produse similare
Aeroterma Ceramic Fan  BXSH1800E 1800W Negru
4.11/5
241 LEI info
AEROTERMA 2000W BLACK&DECKER
AEROTERMA 2000W BLACK&DECKER
204
154 LEI info
Aeroterma BXSH2003E Fan 2000W Negru
156
148 LEI info
Aeroterma Turn BP203010 cu Ventilator Temporizator 2000W Negru
447 LEI info
Convector electric 1000W 2000W, negru Reducere 151 LEI
Convector electric 1000W 2000W, negru
25% 606 LEI
71
455 LEI info
Aeroterma turn, putere 2200W, protectie la supraincalzire, 3 trepte de viteza, negru / ZLN 5657
441 LEI info
Aeroterma de Perete HC2200 Afisaj LED si Termostat Element de Incalzire PTC Functia SWING 2000W Alb
427 LEI info
Aeroterma Industriala Electrica 5 kW Zobo ZB-EY5 Reducere 143 LEI
Aeroterma Industriala Electrica 5 kW Zobo ZB-EY5
24% 621 LEI
222
478 LEI info
Aeroterma Ceramica AD 7730 Tip Turn cu Umidificator 2200W Alb
481 LEI info
Aeroterma ceramica turn, putere 2200W, ecran cu atingere si Timer 8H / ZLN 2076
414 LEI info
Aeroterma tip turn alba, putere 2200W, ecran LED, termostat, 3 trepte de viteza / ZLN 5640
488 LEI info
Soba pe gaz RS422Q Negru
Soba pe gaz RS422Q Negru
244
491 LEI info
Aeroterma Industriala, Incalzitor cu Gaz / Propan ,Ruris Vulcano 881,10 kw -320 m3/h
50% 980 LEI
245
499 LEI info
Soba pe Gaz RS426C Aprindere Piezoelectrica Negru
499 LEI info
Aeroterma Industriala, Incalzitor cu Gaz, GPL, Deetoolz DZ-EI109, 30 KW - 650 m3/h Reducere 150 LEI
Aeroterma Industriala, Incalzitor cu Gaz, GPL, Deetoolz DZ-EI109, 30 KW - 650 m3/h
24% 649 LEI
208
Aeroterma industriala pe gaz propan(GPL) VULCANO 881S,Ruris, 10kW - 320mc/h Reducere 201 LEI
Aeroterma industriala pe gaz propan(GPL) VULCANO 881S,Ruris, 10kW - 320mc/h
29% 700 LEI
232
Convector Electric Detoolz DZ-EI115, WIFI, 1000W / 2000W, 20 m², Afisaj LED Reducere 601 LEI
Convector Electric Detoolz DZ-EI115, WIFI, 1000W / 2000W, 20 m², Afisaj LED
61% 1000 LEI
248
399 LEI info
Aeroterma ceramica Atacama 2 trepte putere 2000W Silver
391 LEI info
Aeroterma ceramica tip semineu, neagra, cu animatie si telecomanda, putere 2000W / ZLN 5664
515 LEI info
Aeroterma Lifenaxx Ceramic Heater Decorative Fireplace LX-065
374 LEI info
Aeroterma Industriala Electrica Intensiv PRO 3 kW R, 230V Reducere 150 LEI
Aeroterma Industriala Electrica Intensiv PRO 3 kW R, 230V
29% 519 LEI
206
369 LEI info
Aeroterma electrica RURIS Vulcano 500, 5000 W, debit aer 411 mc/h, 3 trepte de putere, suprafata incalzita 48 mp Reducere 162 LEI
Aeroterma electrica RURIS Vulcano 500, 5000 W, debit aer 411 mc/h, 3 trepte de putere, suprafata incalzita 48 mp
24% 701 LEI