Bec MSL120EU, E27, 810lm, 2700K-6500K, 9W, Control vocal, WiFi, RGB
4.07/5 (70)
  • Categorie: Becuri
  • Brand: Meross
Produse similare
Bec Led Inteligent Cu Wifi MSL120EU
4.05/5
143
77 LEI info
Bec MSL120, RGB, Control vocal / aplicatie, 9W, 810 lm, Interval temperatura culoare 2700-6500K, E27, WiFi, Alb
200 LEI info
Bec LED 15W
Bec LED 15W
193
38 LEI info
Spot Inteligent Incastrabil Downlight M2 Lite 4W Bluetooth Mesh Alb
38 LEI info
Bec LED E27 3W
Bec LED E27 3W
183
Proiector 20W LED IP65 SLIM CASLED20W
92
39 LEI info
Bec LED cu filament SKU-7188 Sticla mata G95 E27 7W 6400K lumina alba rece
39 LEI info
Bec spot LED MR16 6.5W 12V 6400K Cip Samsung  Alb Rece
37 LEI info
Bec LED E27 13W White
Bec LED E27 13W White
103
37 LEI info
Set 3 becuri LED 14W E27 A100 4000K lumina neutra 1521 lumeni A++
Set 3 becuri LED 14W E27 A100 2700K lumina calda 1521 lumeni A++
Bec LED 40W 6500K
Bec LED 40W 6500K
105
Bec BANDA LED 5M 300X5050 IP20 ALB CALD
188
Bec WiFi E27 10W Lumina alba/calda/RGB Reglabil
Bec WiFi E27 10W Lumina alba/calda Reglabil
Set 2 x Bec cu Infrarosu, Transparent, 250 W, E27 Reducere 9 LEI
Set 2 x Bec cu Infrarosu, Transparent, 250 W, E27
20% 46 LEI
65
Set 3 becuri LED 10.5W E27 A75 4000K lumina neutra 1055 lumeni A++
40 LEI info
Bec Led T160 E27/E40 50W 6500K Alb Rece
174
40 LEI info
Bec BANDA LED 5M 300X5050 IP20 ALB RECE
198
36 LEI info
Bec Pachet 3 becuri LED GU10 4.7W (50W) 380 lumeni lumina alba calda (2700K)
BEC LED LUMANARE E14 6W 3000K DIMABIL
186
Proiector 10W LED IP65 SLIM 6500K CASLED10W
Bec LED 12W
Bec LED 12W
193
41 LEI info
Bec Led Wireless 350Lm 2.9W Fasung GU10 Lumina Calda 2700K Alb
41 LEI info
Bec LED cu filament SKU-7190 Sticla mata  G125 E27 7W 6400K lumina alba rece
Bec LED cu filament SKU-7189 Sticla mata G125 E27 7W 2700K lumina alba calda
Bec BEC INFRAROSU CRESTERE PUI E27 R125 250W
Bec BEC INFRAROSU CRESTERE PUI E27 R125 150W
Bec LED E27 17W
Bec LED E27 17W
199
Bec LED E27 17W
Bec LED E27 17W
176
Pachet 3 becuri LED Filament lumanare si lustra B35 E14 4.3W (40W) 470 lm lumina alba calda (2700K)
42 LEI info
Bec Spot LED Smart SKU-2757 GU10 5W lumina RGB alb cald si alb rece
42 LEI info
Proiector LED cu sticla securizata 10W 800LM 3000k IP65 BR-BT61-01002
Bec WiFi LED GU10 5W lumina alba/calda/RGB reglabil
34 LEI info
Bec LED Smart WiFi E27 9W Lumina alba / calda / RGB Reglabil
33 LEI info
Bec Led T120 E27/E40 40W 6500K Alb Rece
148
33 LEI info
Bec WiFi Filament E27 6W clar lumina alba/calda reglabil
43 LEI info
Bec W1, Dimabil, 350 lm, GU10, Lumina calda, Control vocal, WiFi, Alb
43 LEI info
Set 2 x Bec cu Infrarosu, Transparent, 150 W, E27 Reducere 8 LEI
Set 2 x Bec cu Infrarosu, Transparent, 150 W, E27
20% 41 LEI
99
Bec LED Inteligent YLQPD-0012 W4 Wi-Fi/Bluetooth E27 Alb
Bec LED SKU-4268 PAR30 E27 12W 6000K lumina alba rece
32 LEI info
Bec LED 4.2W
Bec LED 4.2W
162
44 LEI info
Bec LED E27 10W White
Bec LED E27 10W White
133
32 LEI info
BEC LED 6W, E14, 3000K, 230V
BEC LED 6W, E14, 3000K, 230V
195
Proiector Led OMELF-30W-4200 4200K 30W
143
44 LEI info
Bec BEC INFRAROSU CRESTERE PUI E27 R125 100W
Bec LED E27 4W
Bec LED E27 4W
181
Bec LED inteligent 4.8W 350 lm Wi-Fi White