Carota pt. otel din carbura de tungsten, ⌀ 30mm, h=50mm, cu prindere Quick-IN - DXDY.P-TCT-50.30.QI
★
★
3.84/5 (314)
Carota pt. otel din carbura de tungsten, ⌀ 30mm, h=50mm, cu prindere Quick-IN - DXDY.P-TCT-50.30.QI din gama de carote pentru masini cu Talpa Magnetica Date tehnice: Diametru: ø 30mm Adancimi de taiere: 50 mm Tip de prindere: Quick IN Rezistenta maxima la rupere: <
- Categorie: Carote
- Brand: Diamantatexpert
Produse similare
3.75/5
Carota cu pastile din carburi metalice Fein 63127722010, Ø 20 x 35 mm, Weldon 3/4", HM-Ultra
♡
111
276 LEI
info
Carota cu pastile din carburi metalice Fein 63127724010, Ø 22 x 35 mm, Weldon 3/4", HM-Ultra
♡
100
276 LEI
info
Carota cu pastile din carburi metalice Fein 63127726010, Ø 24 x 35 mm, Weldon 3/4", HM-Ultra
111
Carota cu burghiu centrare SDS Plus Wolfcraft 5490000, D 105 mm, lungime activa 46 mm
102
267 LEI
Carota diamantata Wolfcraft 7958000, D 82 mm, lungime 65 mm
104
231 LEI
Carota HM Ultra Fein 63127092019, Ø 18 x 35 mm, QuickIN
103
330 LEI
Carota HM Ultra Fein 63127094011, Ø 20 x 35 mm, QuickIN
114
330 LEI
Carota HM Ultra Fein 63127096018, Ø 22 x 35 mm, QuickIN
107
Carota HM Ultra Fein 63127098010, Ø 24 x 35 mm, QuickIN
Carota HM Ultra Fein 63127100015, Ø 25 x 35 mm, QuickIN
117
Carota cu pastile din carburi metalice ULTRA Fein 63127086019, Ø 12 x 35 mm, prindere QuickIN
137
Carota cu carburi metalice Fein 63131425010, Ø 25 mm, QuickIN PLUS
112
351 LEI
Carota diamantata Dedra, carotare umeda, prindere 1 1/4'' UNC, diametru 102 mm, lungime 400 mm
183
360 LEI
Carota universala completa Wolfcraft 5961000, diametru 127 mm, cu burghiu de centrare HM cu diametrul de 8 mm si tija hexagonala
99
198 LEI
Carota diamantata Wolfcraft 7957000, D 68 mm, lungime 65 mm
98
196 LEI
Set 6 piese pentru instalatii electrice si sanitare Wolfcraft 3764000, 5 carote bimetal diametru D 35, 40, 51, 65, 68 mm, 1 adaptor pentru carote bimetal cu burghiu de centrare
97
195 LEI
Carota diamantata "Ceramic" Wolfcraft 8911000, D 68 mm, lungime 25 mm
87
173 LEI
Carota diamantata Dedra, carotare umeda, prindere 1 1/4'' UNC, diametru 52 mm, lungime 400 mm
115
171 LEI
Carota diamantata Dedra, vacuum brazed, M14, 82 mm
173
169 LEI
Tija filetata M12/20 Rothenberger FF35129, pentru setul de fixare in beton
116
166 LEI
Set burghie diamantate Wolfcraft 8771000, D 5-6-8-10 mm, lungime activa 30 mm
100
159 LEI
Carota bimetal Wolfcraft 5498000, diametru D 152 mm, adancime de taiere 40 mm
98
158 LEI
Livrare gratuita
Carota diamantata Dedra, carotare umeda, prindere 1 1/4'' UNC, diametru 107 mm, lungime 400 mm
135
407 LEI
Carota universala completa Wolfcraft 3885000, diametru 85 mm, cu burghiu de centrare HM cu diametrul de 8 mm si tija hexagonala
105
150 LEI
Carota cu burghiu centrare SDS Plus Wolfcraft 5481000, D 83 mm, lungime activa 46 mm
112
149 LEI
Carota diamantata Dedra, vacuum brazed, M14, 72 mm
180
149 LEI
Carota diamantata Dedra, vacuum brazed, M14, 68 mm
182
142 LEI
Carota cu burghiu centrare SDS Plus Wolfcraft 5460000, D 76 mm, lungime activa 46 mm
109
142 LEI
Carota de taiere reglabila Wolfcraft 5977000, dimensiune reglabila D45-90 mm adancime de taiere 30 mm, prindere triunghiulara
104
137 LEI
Carota diamantata "Ceramic" Wolfcraft 5928000, D 45 mm, lungime 45 mm
135 LEI
Carota diamantata Dedra, vacuum brazed, M14, 65 mm
145
135 LEI
Set 4 carote diamantate Wolfcraft 3478000, diametru D 33, 53, 73, 83 mm, adancime de taiere 55 mm
106
Carota cu burghiu centrare SDS Plus Wolfcraft 5483000, D 68 mm, lungime activa 46 mm
235
129 LEI
Carota bimetal Wolfcraft 5495000, diametru D 127 mm, adancime de taiere 40 mm
127 LEI
Adaptor pentru carote SDS Plus cu burghiu de centrare Wolfcraft 5425000, lungime 220 mm
107
126 LEI
Carota bimetal Wolfcraft 5496000, diametru D 112 mm, adancime de taiere 40 mm
123 LEI
Carota diamantata "Ceramic" Wolfcraft 5926000, D 35 mm, lungime 45 mm
115
121 LEI
Set 3 ghidaj carote pentru largire gauri Wolfcraft 5953000, Ø 35 - 70 mm
109
120 LEI
Set discuri abrazive Festool GRANAT D125 GR-Set, diametru 125mm, 60 bucati, P60, P80, P120, 578668
440 LEI
Carota diamantata Dedra, vacuum brazed, M14, 55 mm
174
119 LEI
Carota diamantata cu acoperire tungsten Wolfcraft 3899000, diametru D 103 mm, adancime de taiere 55 mm, cu ax hexagonal si burghiu de centrare HM, D 8 mm
114 LEI
Carota HSS Nova Fein 63133119051, Ø 12 x 25 mm, QuickIN
113 LEI
Carota HSS Nova Fein 63133159051, Ø 16 x 25 mm, QuickIN
105
113 LEI
Carota cu burghiu centrare SDS Plus Wolfcraft 5480000, D 40 mm, lungime activa 46 mm
110
109 LEI
Carota HSS Nova Fein 63134120051, Ø 12 x 25 mm, Weldon 3/4"
108 LEI
Carota HSS Nova Fein 63134140051, Ø 14 x 25 mm, Weldon 3/4"
106
108 LEI
Carota HSS Nova Fein 63134160051, Ø 16 x 25 mm, Weldon 3/4"
Carota diamantata Dedra, vacuum brazed, M14, 50 mm