Compresor RURIS AirPower 2400PLUS cu Kit AirPower 2400 Plus, 230 V - 240 V, 1500 W, 2850 rpm 24%
Compresor RURIS AirPower 2400PLUS cu Kit AirPower 2400 Plus, 230 V - 240 V, 1500 W, 2850 rpm
4.43/5 (192)
Compresorul RURIS AirPowerA 2400A este construit pentru alimentarea si deservirea lucrarilor in garaj, gradina si atelier. Dotari DotarileA Compresorului RURIS AirPowerA 2400A sunt atent selectionate pentru a putea lucra si livra aer continuu accesoriilor ce ii sunt atasate de catre utilizator. Butelia de 24 litri aA Compresorului RURIS AirPowerA 2400A are un volum corect domensionat pentru a putea livra aer la o presiune de 8 bar. Capota diminueaza zgomotul produs de pistonul compresorului si ofera un confort sporit in timpul utilizarii. Compresorul RURIS AirPowerA 2400A dispune de un maner ergonomic care permite o deplasare rapida. Pentru o presiune corecta, Compresorul RURIS AirPowerA 2400A este dotat cu manometrul de inalta presiune, astfel incat utilizatorul poate mentine accesoriile care doteaza compresorul la o presiune corect controlata. Conectarea furtunului de inalta presiune este facuta cu ajutorul cuplajului rapid cu care este echipat compresorul RURIS.
  • Categorie: Compresoare aer
  • Brand: Ruris
Produse similare
Compresor fara ulei HC25Si Super-Silent Scheppach 5906140901, 1100 W, 24 L, 8 bari
4.20/5
880 LEI info
Compresor Airpower 200 10 5 TY Gude 50083, 1100 W, 5 l, 10 bari
899 LEI info
Compresor cu 2 pistoane Airpower 150 8 24 SILENT Gude 50136, 750 W, 24 L, 8 bari
879 LEI info
Compresor de aer Airmaster AIR2SHU824_KIT_AIR3, 24 l, 1500 W, 8 bar, 206 l/min + set 3 accesorii aer
863 LEI info
Air 20D50 compresor aer 50L 8bar 200L/min monofazat angrenare directa