GLAF PVC 250X2975NUC
GLAF PVC 250X2975NUC
3.77/5 (34)
Glaful din PVC se utilizeaza pentru captusirea partii inferioare a golului ferestrei, avand rol de protectie si rol estetic. Este destinat montarii la ferestrele interioare. Are latimea de 250 mm si lungimea de 2975 mm. Produsul este realizat din PVC si este rezistent atat la factori mecanici precum loviturile sau zgarieturile cat si la lumina solara puternica sau la umezeala. Temperatura de utilizare si depozitare recomandata este de la -5 grade C la 60 grade C. Nu necesita ingrijire special
  • Categorie: Glafuri
  • Brand: Arabesque
Produse similare
Glaf PVC pentru interior, stejar auriu, 250 x 3000 mm
3.86/5
109 LEI info
Glaf PVC pentru interior, wenge, 250 x 3000 mm
110 LEI info
Glaf PVC pentru interior, antracit, 250 x 3000 mm
118 LEI info
Glaf PVC pentru interior, alb, 300 x 3000 mm
96 LEI info
Glaf PVC pentru interior, antracit, 200 x 3000 mm
92 LEI info
Glaf PVC pentru interior, wenge, 200 x 3000 mm
87 LEI info
Glaf PVC pentru interior, alb, 250 x 3000 mm
71 LEI info
Glaf PVC pentru interior, alb, 200 x 3000 mm
68 LEI info
Glaf PVC pentru interior, alb, 150 x 3000 mm