Mixer Electric 1400W, variator de turatie 180-750rpm, M14 Ingco MX214008
★
★
4.26/5 (121)
Mixer Electric 1400W, variator de turatie 180-750rpm, M14 Ingco MX214008 Mixerul electric Ingco MX214008 este proiectat pentru a oferi performanta si control optim in amestecarea materialelor de constructie, cum ar fi adezivii pe baza de ciment, rasinile si vopselele. Echipat cu un motor puternic de 1400W si doua trepte de viteza reglabile, acest mixer garanteaza un amestec uniform si consistent, ideal pentru utilizare profesionala si proiecte DIY. Caracteristici Tehnice: Putere: 1400W Tensiune: 220-240V ~ 50/60Hz Viteza fara sarcina: 180-480rpm / 300-750rpm Conexiune filet: M14 Trepte de viteza: 6 nivele pentru reglare optima Carcasa angrenaj: Aluminiu durabil Greutate: 3.70 kg (fara paleta) Accesorii: Paleta de amestec inclusa Functii si Beneficii: Control precis al vitezei: Variatorul de turatie cu 6 nivele permite adaptarea vitezei in functie de material, oferind un amestec de calitate fara stropire sau pierderi. Design ergonomic: Manerele cu insertii de cauciuc asigura un confort optim si o prindere sigura in timpul utilizarii, reducand oboseala in sesiunile de lucru prelungite. Constructie robusta: Carcasa angrenajului din aluminiu protejeaza componentele interne, prelungind durata de viata a aparatului si rezistenta acestuia la conditii dificile de lucru. Iluminare integrata: Dotat cu lumina LED, mixerul permite o vizibilitate mai buna asupra amestecului, chiar si in spatii mai putin luminate. Versatilitate: Compatibil cu diverse materiale, inclusiv adezivi, vopsele, rasini si alte substante dense, fiind potrivit pentru o gama variata de aplicatii. Mixerul Ingco MX214008 este un partener de incredere pentru profesionistii din domeniul constructiilor si amatorii de proiecte DIY, oferind eficienta ridicata si o experienta confortabila in utilizare.
- Categorie: Mixere electrice
- Brand: Ingco
Produse similare
3.76/5
Mixer de Mana HM5137WH 750W 9 Trepte de Viteza + Turbo Tehnologie SmartMix 0.6L 2 Teluri 2 Carlige Aluat Alb
♡
71
413 LEI
info
Mixer MFQ4080 Styline Putere 500W Spirale din Otel Inoxidabil 5x Viteze Alb
♡
93
415 LEI
info
Mixer Cu Bol Robot Easy Cook 1400W 5.5l 6 Viteze Alb
87
418 LEI
Mixer 2 Bowls 451.66 580W Alb
77
400 LEI
Mixer Powermix Silence HT654E38 600W Gri
118
388 LEI
Mixer cu bol DHM150R 4.5 Litri 10 viteze 1600W Crem
57
437 LEI
Mixer Cu Bol Chefette Lite HMP34.A0WH 450W 3.4L 5 Viteze + Turbo Alb-Argintiu
76
370 LEI
Mixer 5L 2000W Argintiu
75
456 LEI
Mixer CR 4623 1600W Negru
67
363 LEI
Mixer cu bol Chefette Lite 3.4L 450W White
88
352 LEI
Mixer cu vas MFQ36490 5 Turbo viteze 450W Alb
85
347 LEI
Mixer Planetar AD4216 Putere 1000W Alb/Inox
85
331 LEI
Mixer Planetar Camry CR 4223 LCD 2000W 5l Argintiu
88
494 LEI
Mixer MFQ36480 450W 5 viteze Alb
86
318 LEI
Mixer Planetar Profesional DOP190R Putere 1000W Capacitate 5l Rosu
64
508 LEI
Mixer MFQ37470 750W Alb
80
314 LEI
Mixer Planetar 1200W Bol 3.5l 6x Viteze Negru/Inox
87
312 LEI
MIXER CU BOL ROTATIV 5 VITEZE 500W SMIXENR CU BOL ROTATIV 5 VITEZE 500W
80
300 LEI
Mixer cu bol MFQ36460 450W Alb
84
299 LEI
Mixer cu bol Giro Complet 500W 2.5 litri Alb
94
273 LEI
Mixer de Mana MFQ2520B 500W Black
84
271 LEI
Mixer MFQ40304 5 viteze 500W Turbo/Puls Rosu
86
254 LEI
Mixer cu Bol HM1070WH 4 Viteze 400W White
81
249 LEI
Mixer de Mana U78710 5 Viteze 450W Alb
96
242 LEI
Mixer BXMXA500E 500W Cu Bol Negru
96
242 LEI
Mixer MFQ40303 500W Turbo 5x Viteze Rosu
241 LEI
Mixer de mana MFQ24200 CleverMixx 400W alb / argintiu
233 LEI
Mixer de Mana Z1472 cu Bol Rotativ 500W Alb/Gri
97
228 LEI
Mixer de Mana HT461138 Prep'Mix 500W 5 Viteze Alb
219 LEI
Mixer MFQ36440 450W 5 viteze Turbo Alb/Gri
73
214 LEI
Mixer Cu Bol MMR-21Z 400W Alb
93
213 LEI
Mixer cu Bol S-SHM5330-EUE 5 Viteze Putere 500W Alb
72
209 LEI
Mixer MFQ3540 Putere 450W Alb/Gri
208 LEI
Mixer Cu Bol MMR-20Z 750W Alb
79
207 LEI
Mixer cu bol HMBR-300W 3.4l alb / inox
187 LEI
Mixer 25892-56 Swirl Smoky Quartz 350W Palete Helix Bej
74
183 LEI
Mixer de mana Giro 500W Alb
89
183 LEI
Mixer cu Bol SMX-500V Putere 500W 5 Viteze Vas Rotativ Alb
77
181 LEI
Mixer cu bol BSC183 Black Stripe 300W 2 litri Negru / Inox
178 LEI
Mixer material Evolution TWISTER cu viteza variabila
69
649 LEI
Mixer Electric 300W 5 Trepte Viteza Inox 220-240V Plastic Mecanic Gri
92
171 LEI
Mixer HJMM601 Stand 500W Alb
171 LEI
Mixer MFQ36400 450W 5 viteze Alb
70
167 LEI
Mixer vertical Viva Collection HR3740/00 450W 5 trepte Alb
164 LEI
Mixer vertical HR2534/00 500ml 650W Alb
163 LEI
Mixer vertical MSM14200 Putere 400W Cutit cu 4 lame Picior blender detasabil Alb
98
162 LEI
Mixer Vertical MultiQuick 2 600W 600Ml Alb
161 LEI
Mixer AD 4206 Stand 300W Alb