Pachet Baterie Huawei LUNA2000-5-E0 – 5kWh (5 Bucăți)
Poti returna in 14 zile
Pret
★
★
1/5
Interes
4.81/5
Livrare
4/5
magazin: constructii-finisaje.com
produs popular cu 81 vizualizari recente
Descriere
- Model: LUNA2000-5-E0
- Capacitate nominală: 5 kWh
- Tensiune operare: 350 – 560 V
- Eficiență: ≥ 97%
- Dimensiuni: 670 × 150 × 600 mm
- Greutate: aprox. 50 kg
- Grad protecție: IP66 – pentru exterior
- Tehnologie: LFP (Litiu-Fier-Fosfat)
- Garanție: 10 ani
Caracteristici
- Categorie: Accesorii sisteme fotovoltaice
- Vanzator: constructii-finisaje.com
- Cod: 12023
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Compara produse similare
0.00/5
Invertor Trifazat GoodWe GW25KN-ET, HV, 25kW
♡
86
22547 LEI
info
Modul Baterie Huawei LUNA2000-7-E1
♡
102
18029 LEI
info
Baterie / acumulator stocare LiFePO4 Low Voltage 51.2VDC DYNESS Power Brick - 14.336kWh (sistem stingere)
371
Pachet Baterie Huawei LUNA2000-5-E0 5kWh
Invertor monofazat hibrid DEYE SUN-12K-SG01LP1-EU (12kW)
83
Invertor Deye Hibrid SUN-10K-SG04LP3-EU LV
133
Invertor trifazat hibrid DEYE SUN-5K-SG04LP3-EU (5kW)
172
Baterie / acumulator stocare LiFePO4 Low Voltage 51.2VDC DYNESS Powerbox Pro - 10.24kWh
185
Invertor Trifazat GoodWe GW6,5KN-ET, HV, 6,5kW
86
Invertor Trifazat GoodWe GW5KN-ET, HV, 5kW
209
Pachet 16 Celule 3.2 V 280 AH LiFePo4
35
Baterie GoodWe LX U5.4-20, 5.4kWh
84
Acumulator Lifepo4 Powercube 51.2V 5.12KWh
184
Invertor Monofazat GoodWe GW6000-ES-20, 6kW
93
Acumulator Deye SE-G5.1 Pro-B 5.12Kwh LV
229
Invertor Monofazat GoodWe GW5000-ES-20, 5kW
90
Baterie / acumulator stocare LiFePO4 Low Voltage 51.2VDC DYNESS PowerDepot H5B - 5.12kWh (cu incalzire)
263
Modul Automatizare Huawei LUNA2000-10KW-C1
147
Baterie / acumulator stocare LiFePO4 Low Voltage 51.2VDC DYNESS DL5.0C - 5.12kWh (cu incalzire)
143
Baterie / acumulator stocare LiFePO4 Low Voltage 48VDC DYNESS B4850-BOX - 4.8kWh
246
Invertor monofazat hibrid SOLIS S6-EH1P(5)K-L-PLUS (5kW) (Low Voltage 48V)
135
Invertor monofazat hibrid DEYE SUN-5K-SG03LP1-EU (5kW)
171
Invertor monofazat hibrid DEYE SUN-6K-SG03LP1-EU (6kW)
275
Pachet 10 Celule 3.2 V 280 AH LiFePo4
40
Invertor Monofazat GoodWe EH6000W, HV, 6kW
93
Pachet 8 Celule 3.2 V 280 AH LiFePo4
76
Pachet 6 Celule 3.2 v 280 AH LiFePo4
114
JK BMS 150A ( Pentru Baterii Li-Ion LiFePo4 Fotovoltaice)
87
JK BMS 200A (12V - 24V) - ( Pentru Baterii Li-Ion LiFePo4 Fotovoltaice)
113
JK BMS 100A ( Pentru Baterii Li-Ion LiFePo4 Fotovoltaice)
100
711 LEI
Baterie litiu-fier-fosfat LiFePo4 3.2 V 280AH
47
568 LEI
SolidRail Light; 4.40 M Black (K2 Systems) (Sina Montaj Neagra)
78
327 LEI
Suport de panou solar din beton cu unghi de 30 de grade
87
294 LEI
SolidRail Light; 3.30 M (K2 Systems) (Sina Montaj)
227 LEI
Suport fixare panouri fotovoltaice
112
146 LEI
Sina aluminiu montaj panouri fotovoltaice, K2 Systems, 3,6 m
128
139 LEI
SolidRail UltraLight 32; 2.10 M (K2 Systems) (Sina Montaj)
127
134 LEI
Sina montaj panouri fotovoltaice 4,2 m
107
125 LEI
Sina Din Aluminiu Pentru Montaj Pe Acoperis Cu Tabla Trapezoidala, 70mm Inaltime
104
51 LEI
Sina Din Aluminiu Pentru Montaj Pe Acoperis Cu Tabla Trapezoidala, 60mm Inaltime
126
50 LEI
Profil Aluminiu Mini Rail Panouri Fotovoltaice, Seria K 40x90mm
96
48 LEI
Carlig Montaj Tigla Ajustabil, 3 Pozitii
88
46 LEI
SUPORT (FIX) DIN INOX PRINDERE PANOURI FOTOVOLTAICE ACOPERIS TIGLA
101
40 LEI
Profil Aluminiu Mini Rail Panouri Solare, 40x60mm
106
37 LEI
Sina Din Aluminiu Pentru Montaj Pe Acoperis Cu Tabla Trapezoidala, 40mm Inaltime
113
33 LEI
Profil Mini Rail Panouri Fotovoltaice, 40x40mm
92
30 LEI
Profil Fotovoltaic 40x40mm, Fixare Laterală/Jos, Șurub M10T
69
28 LEI
Profil Panouri Fotovoltaice 40x52mm – Fixare Laterală, Șurub M10T