Polizor unghiular Milwaukee M18 FSAG125X-0X, 125mm, comutator culisant M18, 8500rpm, fara acumulator, 4933478428
3.74/5 (98)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
Pret 3.42/5
Interes 4.98/5
Livrare 4/5
brand: Milwaukee
magazin: a2t.ro
Produs popular produs popular cu 98 vizualizari recente
Descriere
Polizorul unghiular Milwaukee ofera o performanta echivalenta cu cea a unui polizor cu cablu de 1200W, fiind ideal pentru utilizari intense. Designul sau compact, cu o dimensiune redusa a angrenajului si un unghi optimizat al slotului pentru acumulator, ofera o ergonomie superioara. Echipat cu un maner lateral anti-vibratii, acest polizor minimizeaza vibratiile pentru un confort sporit in utilizare. Sistemul FIXTEC permite schimbarea rapida si fara cheie a discului, in timp ce protectia anti-praf detasabila asigura o durata de viata extinsa a motorului prin prevenirea patrunderii prafului.Aparatoarea de 125mm fara cheie faciliteaza o capacitate mare de debitare si ajustari rapide, fara a necesita instrumente suplimentare. Mai mult, functia „line-lock-out” previne pornirea accidentala a polizorului, sporind siguranta utilizatorului. Dispozitivul este compatibil cu toti acumulatorii Milwaukee M18.@media only screen and (max-width: 768px) {.tabcontent-description table td {display: contents!important
}}
Caracteristici
  • Categorie: Scule electrice
  • Marca: Milwaukee
  • Vanzator: a2t.ro
  • Cod: 4933478428
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
  • Livrare prin curier
Plata
Compara produse similare
Atasament scurt pentru tuns gardul viu QUIK-LOK Milwaukee, lama 508mm, 4932492666
3.73/5
1434 LEI info
Ciocan rotopercutor SDS-Plus Milwaukee M12 FHAC16-0, 12V, energie de impact 1.15 J, protectie anti-vibratii, fara acumulator, 4933499183
1414 LEI info
Carota diamantata Milwaukee WCHP-TK 150mm, 1 1/4 inch UNC, gaurire umeda, segmente 10mm, MX FUEL, 4932472199