Robot de pornire si tester 12/24 V Telwin STARTZILLA12024XT, curent de pornire maxim 12000 A, baterie 40 Ah
3.25/5 (93)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
Pret 1.19/5
Interes 4.93/5
Livrare 4/5
brand: Telwin
magazin: masif.ro/
Produs popular produs popular cu 93 vizualizari recente
Descriere
Robot de pornire si tester 12/24 V Telwin STARTZILLA12024XT, curent de pornire maxim 12000A (12V) si 6000A (24V), baterie interna 40 Ah.Caracteristici constructive:- robot de pornire si tester electronic, cu baterii litiu LiPo4 12-24 V, pentru pornirea autoturismelor, autoutilitarelor, barcilor de mici dimensiuni, camioanelor, etc echipate cu baterii de maxim 225Ah (12V) sau 200Ah (24V)