TRAFALET CU REZERVOR 0.54L TRAFIALET CU REZERVOR 0.54LDMANN
4.01/5 (129)
  • Categorie: Scule si unelte de mana
  • Brand: Fieldmann
Produse similare
Charger Rapid 2 Acumulatori Indicator LED Negru-Verde
3.75/5
210 LEI info
BARA SILICON COLORATA 11MM 20 BUC FBARA SIELDICON COLORATA 11MANNM 20 BUC
51 LEI info
MANUSI PIELE OVINA CU ELASTIC FMANUSI PIELDME OVINANN CU ELASTIC
38 LEI info
Cleste de Instalator cu Reglare Rapida Cobra
236 LEI info
Cheie reglabila 250mm, Knipex 86 01 250 Livrare gratuita
Cheie reglabila 250mm, Knipex 86 01 250
185
236 LEI info
natrysk ogrodowy Trio (960)
natrysk ogrodowy Trio (960)
157
104
DT20725-QZ accessories 5-He pack 67 x 30 mm Sawblade - DT20724-QZ
hammer drill TE-ID 500 E (red / black, 550 watts)
Geanta de Depozitare 1-93-951 Fatmax Deschisa 18 Inch 48 x 25 x 33cm Negru/Galben
Accesoriu Pentru Cheie Tubulara 30mm 62mm 54mm M 20 49mm Negru
Set surubelnite si biti, HOGERT 63 elementi / HT1S105
237 LEI info
car interior cleaning set, nozzle (black, 6 pieces)
235 LEI info
Bosch 5 pcs. Starlock Set Best of Cutting - 2608664131
237 LEI info
Dispozitiv Automatizare Electropompa SK-01 Max 2.2kW 230V 9.8ba Verde
Latthammer FatMax Antivibe 600g - 1-51-937
235 LEI info
CoBolt 7132200
CoBolt 7132200
65
FATMAX screwdriver set, 9-piece black
81
Foarfeca pentru Cabluri 95 12 165
85
plunge saw blade set B-67480, saw blade set (4 pieces)
Cutie DWST83343-1  TSTAK 2.0  Aluminiu Negru
Set surubelnita Wera Kraftform Kompakt 838 RA S si biti, 14 piese, 05051060001 Livrare gratuita
Set surubelnita Wera Kraftform Kompakt 838 RA S si biti, 14 piese, 05051060001
soft-face hammer FibreBuzz recoil-free, very hard (black/red, 40mm)
ErgoLine Spade Fork - 17013-20
ErgoLine Spade Fork - 17013-20
153
FATMAX screwdriver set, 10-piece red/yellow, voltage tester
Set 5 Panze pentru Tamplarie B-67511 Starlock pentru Masina Multifunctionala Negru/Gri
control unit 9 V Bluetooth - 01287-20
95
TeleCut Pro S pruning shears (grey/turquoise, 52cm - 67cm)
SmartGrip 85 01 250 - 61 HRC - 250mm
69
Cleste 03 06 200
Cleste 03 06 200
80
Joker switch ratcheting combination wrench 19x246mm - 05020074001
facade and glass cleaning attachment - 2.644-191.0
Disc Oala Expert Pentru Beton 125mm 1x Bucata
234 LEI info
WoodXpert hand tongs - 1003625
WoodXpert hand tongs - 1003625
94
238 LEI info
Bosch Diamond Cutting Disc 125 Concrete - 2608602652
234 LEI info
PISTOL DE LIPIT L-6C 45/75W
PISTOL DE LIPIT L-6C 45/75W
162
Cleste Red
Cleste Red
99
universal spreader GE-US 18 Li-Solo - 3415410
238 LEI info
WER135938 Compact 11 SB electronics Micro set of 11 Pouch
Cleste Red Yellow
Cleste Red Yellow
134
Bosch X-LOCK MultiMat 125x22.23x2.4x12 - 2608900670 EXPERT RANGE
hedge trimmer 2in1 EnergyCut (black / turquoise, 23cm)
Cleste de instalare VDE pentru electricieni TriCut Professional Wiha 38552 Livrare gratuita
Cleste de instalare VDE pentru electricieni TriCut Professional Wiha 38552
Set Clesti Izolat 1000V HY-59130
150
Bosch Pro Box HSS-Co-Metallb.Set 19pcs - 2608587014
Continuity tester 45222, up to 400 V AC, CAT II (yellow/black)