UPS Champ Tower 2K Online cu Sinusoida Pura 2000VA/1800W AVR 4x Socket IEC Display LCD 4 Baterii 12V/9Ah USB RS232 Dubla Conversie Negru
4.08/5 (190)
  • Categorie: UPS
  • Brand: Forton
Produse similare
UPS Line Interactive Eufo 1.1K cu Sinusoida Pura 1100VA/990W AVR 8x Socket IEC Display LCD 2 Baterii 12V/9Ah USB RS232 RJ45 Tower/Rack 2U Negru
4.11/5
1673 LEI info
UPS Champ Rack 1K Online cu Sinusoida Pura 1000VA/ 900W AVR 3x Socket Schuko Display LCD 2 Baterii 12V/9Ah USB RS232 Dubla Conversie Rack 2U Negru
1344 LEI info
UPS PPF3602700 Line Interactive cu Management LCD 600VA/ 360W AVR 2 x Socket Schuko 1 x Baterie 12V/7Ah Conector USB Negru
345 LEI info
UPS FP 1000 1000VA
UPS FP 1000 1000VA
174
497 LEI info
199
259 LEI info
UPS Online 2000VA 1800W, unda sinusoidala pura, LCD color, rack tower, Aster 2K, UPCMCOP920HASCG01B