UPS Line Interactive fara Management 1000VA/600W AVR 4Prize Schuko Indicatie Status cu LED 2 Baterii 12V/7Ah Negru
★
★
4.21/5 (138)
Spacer SPUP-1000L-LIT01, un UPS line interactive, cu o capacitate de 1000 VA / 600 W, are capacitatea de a proteja echipamentele de birou și sistemele informatice de acasa impotriva fluctuațiilor neprevazute de tensiune, prevenind...
- Categorie: UPS
- Brand: Spacer
Produse similare
4.20/5
UPS Line Interactive cu Management Display LCD 1000VA/600W AVR 4 Prize Schuko 2 Baterii 12V/7Ah Conector USB Combo RJ11/RJ45 Negru
♡
139
341 LEI
info
UPS Line Interactive cu Management 800VA/480W AVR 2 Prize Schuko Display LCD 1 baterie 12V/9Ah Conector USB Combo RJ11/RJ45 Negru
♡
98
226 LEI
info
Rack de perete Spacer, 4U, 19 inch, 500x450mm, usa sticla, panouri detasabile, otel 1mm, sarcina max 25Kg, cu raft, SPCW-4U-450-BK-02
82
272 LEI
UPS 1000VA Njoy Horus Plus 1000, PWUP-LI100H1-AZ01B
86
420 LEI
UPS Keen 1500 USB 1500VA Negru
200
419 LEI
UPS UPS-PC-1202AP
155
423 LEI
UPS Dahua PFM3350-1000, 1000VA, 600W, 230VAC, 4.6A, 1x baterie incorporata de 9Ah
92
418 LEI
UPS Keor SP 600VA Black White
113
427 LEI
UPS Keen 1500 1500VA Negru
223
414 LEI
Ups cu stabilizator (AVR) incorporat 800VA Njoy Token 800 UPCSBLS680TTOAZ01B
91
412 LEI
UPS BV800I-GR 230V 800VA Negru
213
412 LEI
UPS SRXU-LD1200LI 1200VA Black
199
410 LEI
UPS Netys 850VA
191
433 LEI
UPS 1000E 1000VA LED Grey
109
409 LEI
UPS NeTYS PL 600VA/360W USB Black
176
434 LEI
UPS Line Interactive AiO UPS07 Display LCD 800VA 480W Negru
131
408 LEI
UPS CENTRALE TERMICE SINUS PUR 500VA 300W 12V REBEL
134
435 LEI
UPS BV650I-GR Putere 650VA Schuko
207
439 LEI
UPS 5E G2 Black
141
440 LEI
UPS Cadu 600W 230V 1000VA
216
440 LEI
UPS BV650I 650 VA IEC
163
401 LEI
UPS Horus 1500 Plus 1500VA / 900W
218
441 LEI
UPS BVX700LI-GR 700 VA Black
192
441 LEI
Ups Centrale Termice URZ3408 Sinus Pur 300W 12V DC Negru
198
442 LEI
UPS line interactiv 650VA/390W Well Warrior, afisaj LED
111
399 LEI
UPS BX750MI-GR 750 VA Black
210
443 LEI
UPS BVX700LI 700 VA Black
205
396 LEI
UPS line interactiv 850VA/510W Well Warrior, afisaj LED
107
449 LEI
UPS Line Interactive UPS03 UPS Micropower 1000VA 600W Display LCD Negru
146
449 LEI
UPS BACK-UP AVR 850VA 425W CYBERPOWER