Ventilator Kaze Flex 120MM ARGB PWM 300-1200RPM Negru
4.16/5 (148)
Precizie etansa FDB Pentru a garanta un nivel extrem de ridicat de stabilitate...
  • Categorie: Ventilatoare
  • Brand: Scythe
Produse similare
Ventilator Kaze Flex RGB 800RPM 120mm
4.18/5
173
68 LEI info
Ventilator Rise Aurora140mm 140x140x25mm
170
80 LEI info
Umidificator cu aromaterapie, Naimeed D6048, Alb, 168x120x80mm Reducere 31 LEI
Umidificator cu aromaterapie, Naimeed D6048, Alb, 168x120x80mm
28% 111 LEI
105
80 LEI info
Ventilator SST-AS120B 120mm Slim
114
Ventilator 1x 200mm
Ventilator 1x 200mm
174
79 LEI info
Ventilator Camera WT-1030 35W Alb
103
81 LEI info
Ventilator Air Blazer 120RW  ARGB - 120mm
167
79 LEI info
Ventilator NF-A4x10 FLX 40x40x10
221
50% 155 LEI
99
Ventilator NF-P12 redux-1700 PWM 120mm
192
81 LEI info
Ventilator axial Vents TT, in linie, 40 W, alb, diametru 150 mm, 10 x 15 cm
Ventilator NF-P12 redux-900  120mm
223
Ventilator VOLCANO LOOP 120 ARGB Reverse Fan White
Ventilator VOLCANO LOOP 120 ARGB White
71
Ventilator pentru carcasa Aspect 14 Black
78 LEI info
Ventilator pentru carcasa Aspect 12 RGB White Frame
78 LEI info
Ventilator pentru carcasa Aspect 12 PWM Black
Ventilator Pure Wings 3 PWM - 140mm High Speed
82 LEI info
Ventilator Vento ARGB 120 PWM Alb
128
Ventilator 1x 80mm
Ventilator 1x 80mm
227
Ventilator AC BioniX P140
Ventilator AC BioniX P140
177
82 LEI info
Ventilator pentru carcasa NF-P14s redux-1200
Ventilator pentru carcasa NF-P14s redux-1200 PWM
Ventilator pentru carcasa NF-P14s redux-900
Ventilator TUF Gaming TF120 120mm ARGB Negru
Ventilator BioniX P140 Grey White
342
77 LEI info
Ventilator Apache PWM  140mm
Ventilator Apache PWM 140mm
161
77 LEI info
Ventilator NF-A4x20 5V PWM 40 mm
224
Set 3 ventilatoare XF-12025 RGB 120mm
191
83 LEI info
Ventilator NF-A4x20 5V 40 mm
Ventilator NF-A4x20 5V 40 mm
199
Negru MasterFan MF120 Halo ARGB
102
83 LEI info
Ventilator NF-A4x20 FLX 40 mm
Ventilator NF-A4x20 FLX 40 mm
228
Ventilator Radiator ICEFAN 240 Snow 240mm Iluminare aRGB Alb
Ventilator pentru carcasa NF-A4x10 5V 40mm
Ventilator P14 MAX PWM 140MM Negru
279
Ventilator Fluctus 140mm PWM
Ventilator Fluctus 140mm PWM
165
Ventilator pentru carcasa NF-A4x10 FLX 12 V
Ventilator Stratus 120 White PWM ARGB
54
76 LEI info
Ventilator NF-P14S redux-1500 PWM
221
84 LEI info
Ventilator Pure Wings 3 PWM - 120mm High Speed
76 LEI info
Ventilator Pure Wings 3  140mm
Ventilator Pure Wings 3 140mm
226
Ventilator Hurricane ARGB 140 PWM Black
172
84 LEI info
Ventilator Summair 2Go Negru
Ventilator Summair 2Go Negru
59
Umidificator cu aromaterapie, Naimeed D6046, Maro, 120x160x120mm Reducere 32 LEI
Umidificator cu aromaterapie, Naimeed D6046, Maro, 120x160x120mm
28% 116 LEI
63
Ventilator NF-P14s redux-900 - 140mm
211
Ventilator 1x 120mm
Ventilator 1x 120mm